Yhteystiedot

 

  • Päätoimisto & showroom
    Ratavartijankatu 11
    15170 Lahti
    Puh. +358 10 229 3040
    Fax. +358-10-229-3049
    info@gymstick.com

  • Sivutoimisto
    Malminraitti 17
    00700 Helsinki
    Puh. +358 10 229 3040
    Fax. +358-10-229-3049
    info@gymstick.com

  • Varasto
    Teollisuustie 7
    15540 Villähde (Nastola)
    010 229 3051
    varasto@gymstick.com

  • Huolto
    Teollisuustie 7
    15540 Villähde (Nastola)
    010 229 3050
    huolto@gymstick.com

 


 Henkilökunta

 

  • Toimitusjohtaja
    Miika Vesalainen
    miika.vesalainen(@)gymstick.com

  • Kehitysjohtaja
    Risto Kasurinen
    risto.kasurinen(@)gymstick.com

  • Myynti (Etelä-Suomi)
    Myyntijohtaja
    Kari Vertio
    Puh. +358 50 339 6116
    kari.vertio@gymstick.com

  • Myynti Keskusliikkeet | Tuotanto
    Avainasiakaspäällikkö
    Timo Laaksoharju
    Puh. +358 40 848 2209
    timo.laaksoharju@gymstick.com

  • Myynti (Keski & Pohjois-Suomi)
    Myyntipäällikkö
    Sonja Stenberg-Ala
    Puh. +358 44 273 1522
    sonja.stenberg-ala@gymstick.com

  • Myynti ulkomaat - Vienti
    Katharina Schaper
    Puh. +358 10 229 3042
    katharina.schaper@gymstick.com

  • Myynti ulkomaat - Pohjoismaat
    Jessica Jussila
    Puh. +358 10 229 3048
    jessica.jussila@gymstick.com
  • Myynninedistäjä (tuote-esittelyt)
    Sanna Kasurinen
    Puh. +358 40 733 0318
    sanna.kasurinen@gymstick.com

  • Myyntiassistentti
    Pirjo Saavalainen
    Puh. 010 229 3040
    tilaukset@gymstick.com (suorat tilaukset)
    myynti@gymstick.com (jälleenmyynti ja sopimukset)

  • Markkinointi
    Verkkokauppa- ja markkinointipäällikkö
    Mika Lappalainen
    puh. +358440210589
    mika.lappalainen(@)gymstick.com

  • Varasto
    Varastopäällikkö
    Petri Koivunen
    Puh. +358 40 7759009
    petri.koivunen@gymstick.com

  • Huolto
    Huoltopäällikkö
    Pasi Hyttinen
    Puh. +358 10 229 3050
    huolto@gymstick.com

  • Tuonti & Hallinto
    Minna Levänen
    Puh. +358 10 229 3041
    minna.levanen@gymstick.com

  • Koulutus
    Kotimaan koulutuskoordinaattori ja Master Trainer
    Noora King
    Puh. +358 40 742 1554
    noora.king@gymstick.com

  • Koulutus
    Kansainvälinen koulutuskoordinaattori ja
    Master Trainer
    Marietta Mehanni
    marietta.mehanni@gymstick.com